Печать

Нідерланди хочуть невідкладно приступити до безвізового режиму з Україною

Нідерланди, які головують в ЄС, планують внести на розгляд Ради ЄС пропозицію Єврокомісії надати Україні безвізовий режим якнайшвидше.

Як повідомив постійний представник Нідерландів посол Пітер де Гоєр, пропозицію внесуть до Ради ЄС протягом наступних декількох місяців, передає УНІАН.

"Я розраховую, що ми проведемо ще кілька раундів обговорення. Як президентство ми ставимо собі за мету спростити цей процес і чекаємо відкритої та конструктивної дискусії в робочій групі і в Комітеті постійних представників для того, щоб внести це питання на розгляд Ради якомога швидше, протягом наступних кількох місяців", — сказав дипломат.

Він запевнив, що буде зроблено все, щоб за безвізовий режим проголосувало якнайбільше країн.

Нагадаємо, Європейська комісія подала законодавчу пропозицію про впровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Наступний крок — підготовка та розгляд документу в Європарламенті.

Виза-Инфо. Все права защищены. 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Каталог сайтов «ua24.biz» Продам бизнесУкраинский биотопливный порталТопливные брикеты Бесплатные объявления в Харькове Каталог сайтов УкраиныПродам пиломатериалыУпаковочные материалы Информационный интернет партнер | Все каталогиобмен ссылками Без регистрации,без обратных ссылок,бесплатно Каталог сайтов

Туризм и Отдых каталог сайтов компаний и фирм Украины - бесплатный каталог фирм, предприятий и интернет ресурсов Украины. Добавить сайт в каталог Туризм, Туризм и Отдых.